Antikvarium.hu
Antikvarium.hu

8 000 forint értéket elérő megrendelés esetén a könyveket belföldön postaköltség nélkül szállítjuk.

A csomagolás minden esetben ingyenes.

Főoldal
BÁRMILYEN INFORMÁCIÓT tud a könyvről, a pontos szót ide írva megtalálhatja!
Súgó

Romankovics András könyvei

Keresésnek megfelelő személyek

Romankovics András nevéhez kapcsolódó kiadványok darabszáma: 65 db
Szerző: 38 db
Társszerző: 22 db
Antológia: 3 db
Fordító: 1 db
Lektor: 1 db
Romankovics Andrásné nevéhez kapcsolódó kiadványok darabszáma: 2 db
Társszerző: 2 db
 
65 db találat

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-65
  • Magyar nyelv és irodalom - 1. osztály
    ROMI-SULI Könyvkiadó és Továbbképző Műhely (1995)
    430 Ft
    300 Ft (-30%)
    21 cm x 15 cm
    Tűzött kötés
    37 oldal
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot:

      300 Ft
      (-30%)
  • Vélemények, kutatási lehetőségek
    Oktatáskutató Intézet (1985)
    1840 Ft

    17 cm x 24 cm
    Ragasztott papírkötés
    232 oldal
    ISBN: 963-404-021-7
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot:

      1840 Ft
  • Tanítói kézikönyv I./Általános iskola 1-4. osztály
    Tankönyvkiadó Vállalat (1985)
    740 Ft
    370 Ft (-50%)
    14 cm x 20 cm
    Fűzött kemény papírkötés
    237 oldal
    ISBN: 963-178-087-2
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot:
      A borító kissé kopottas. Az előlapon bejegyzés található.
      370 Ft
      (-50%)
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot: KÖZEPES
      A borító kopottas, sérült. Könyvtári könyv volt.
      370 Ft
      (-50%)
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot:
      A borító kissé kopottas. Néhány lap enyhén foltos.
      740 Ft
  • Tanítói kézikönyv I./Általános iskola 1-4. osztály
    Tankönyvkiadó Vállalat (1986)
    740 Ft
    290 Ft (-60%)
    14 cm x 20 cm
    Fűzött kemény papírkötés
    237 oldal
    ISBN: 963-179-330-3
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot: KÖZEPES
      Könyvtári könyv volt. A borítón kisebb sérülések találhatók.
      290 Ft
      (-60%)
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot: KÖZEPES
      Könyvtári könyv volt. A gerinc ragasztással javított. A borító széle kissé szakadozott.
      370 Ft
      (-50%)
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot:
      A borító a gerincnél enyhén sérült.
      510 Ft
      (-30%)
  • Tanítói kézikönyv I./Általános iskola 1-4. osztály
    Tankönyvkiadó Vállalat (1989)
    740 Ft
    370 Ft (-50%)
    14 cm x 20 cm
    Fűzött kemény papírkötés
    254 oldal
    ISBN: 963-18-1833-0
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot: KÖZEPES
      Könyvtári könyv volt.
      370 Ft
      (-50%)
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot: KÖZEPES
      A borító kissé sérült és enyhén kopottas, rajta címke található. A hátsó előzéklapon címkenyom található. Könyvtári könyv volt.
      590 Ft
      (-20%)
  • Az általános iskolai tanítók és tanárok számára - XVIII. évfolyam 1-5. szám
    Módszertani Közlemények sorozat
    Szegedi Tanárképző Főiskola Szakszervezeti Bizottsága (1978)
    2000 Ft

    17 cm x 24 cm
    Könyvkötői kötés
    320 oldal
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot:
      Könyvtári könyv volt.
      2000 Ft
  • Az általános iskolai tanítók és tanárok számára - 19. évfolyam 1-5. szám
    Módszertani Közlemények sorozat
    Szegedi Tanárképző Főiskola Szakszervezeti Bizottsága (1979)
    2000 Ft

    17 cm x 24 cm
    Könyvkötői kötés
    324 oldal
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot:
      Könyvtári könyv volt.
      2000 Ft
  • ROMI-SULI Könyvkiadó és Továbbképző Műhely (1996)
    940 Ft
    750 Ft (-20%)
    21 cm x 23 cm
    Tűzött kötés
    66 oldal
    ISBN: 963-488-062-2
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot: KÖZEPES
      Könyvtári könyv volt. A borító kissé hullámos.
      750 Ft
      (-20%)
  • 21 cm x 23 cm
    Fűzött kemény papírkötés
    252 oldal
    ISBN: 963-488-187-4
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot:
      A könyvben ceruzás bejegyzések, a címlapon tulajdonosi bejegyzés található.
      840 Ft
  • Az összevont osztályú tanulócsoportok 1. osztálya számára
    Tankönyvkiadó Vállalat (1987)
    740 Ft

    17 cm x 24 cm
    Tűzött kötés
    64 oldal
    ISBN: 963-18-0695-2
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot:

      740 Ft
  • Az összevont osztályú tanulócsoportok 1. osztálya számára
    Tankönyvkiadó Vállalat (1982)
    640 Ft
    510 Ft (-20%)
    17 cm x 24 cm
    Ragasztott papírkötés
    64 oldal
    • Állapotfotó(k):  Állapotfotó(k) Állapot: KÖZEPES
      A borító kissé elszíneződött, éle kopottas, az elején, és több lapon bejegyzés látható.
      510 Ft
      (-20%)
  • 1-2-3. osztályosok számára/Az olvasás differenciált fejlesztéséhez
    Olvasóiskola sorozat
    ROMI-SULI Könyvkiadó és Továbbképző Műhely Kft. (1996)

    Jelenleg nincs raktáron!
    20 cm x 20 cm
    Tűzött kötés
    34 oldal
    ISBN: 963-488-036-3

    Nincs megvásárolható példány

  • 1-2. osztályosok számára/Az olvasás differenciált fejlesztéséhez
    Olvasóiskola sorozat
    ROMI-SULI Könyvkiadó és Továbbképző Műhely Kft. (2002)

    Jelenleg nincs raktáron!
    20 cm x 20 cm
    Tűzött kötés
    34 oldal
    ISBN: 963-488-076-4

    Nincs megvásárolható példány

  • 1-2-3. osztályosok számára/Az olvasás differenciált fejlesztéséhez
    Olvasóiskola sorozat
    Ro-Ka Bt.

    Jelenleg nincs raktáron!
    14 cm x 20 cm
    Tűzött kötés
    30 oldal

    Nincs megvásárolható példány

  • "A" felmérésfüzetek/"B" felmérésfüzetek - 1. osztályosoknak
    Felmérésfüzetek sorozat
    Szerzői kiadás

    Jelenleg nincs raktáron!
    21 cm x 28 cm
    Tűzött kötés
    32 oldal

    Nincs megvásárolható példány

  • "A" felmérésfüzetek/"B" felmérésfüzetek - 2. osztályosoknak és a gyorsabban haladó elsősöknek
    Felmérésfüzetek sorozat
    Szerzői kiadás

    Jelenleg nincs raktáron!
    21 cm x 28 cm
    Tűzött kötés
    20 oldal

    Nincs megvásárolható példány

  • A felmérésfüzetek/B felmérésfüzetek - 1. osztályosoknak
    Felmérésfüzetek sorozat
    ROMI-SULI Könyvkiadó (1999)

    Jelenleg nincs raktáron!
    21 cm x 28 cm
    Tűzött kötés
    32 oldal
    ISBN: 963-488-169-6

    Nincs megvásárolható példány

  • A felmérésfüzetek/B felmérésfüzetek - 2. osztályosoknak
    ROMI-SULI Könyvkiadó (1999)

    Jelenleg nincs raktáron!
    21 cm x 28 cm
    Tűzött kötés
    24 oldal
    ISBN: 963-488-176-9

    Nincs megvásárolható példány

  • A felmérésfüzetek/B felmérésfüzetek - 3. osztályosoknak
    Felmérésfüzetek sorozat
    ROMI-SULI Könyvkiadó (1999)

    Jelenleg nincs raktáron!
    21 cm x 28 cm
    Tűzött kötés
    32 oldal
    ISBN: 963-488-177-7

    Nincs megvásárolható példány

  • B felmérésfüzetek - 4. osztályosoknak
    Felmérésfüzetek sorozat
    ROMI-SULI Könyvkiadó (1999)

    Jelenleg nincs raktáron!
    21 cm x 28 cm
    Tűzött kötés
    32 oldal
    ISBN: 963-488-178-5

    Nincs megvásárolható példány

 
65 db találat

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-65


2009.03.16. után regisztráltaknál az azonosító az e-mail cím, korábban regisztrált ügyfeleinknél egy legalább 4 karakterből álló, ékezetes betűket nem tartalmazó kód. Ha elfelejtette azonosítóját, kérjük keresse az Ügyfélszolgálatot: Tel.: 62/452-833, e-mail: info@antikvarium.hu

?
Regisztráció
English Akadalymentes