Burroughs, Edgar Rice: Tarzan és a hajótöröttek

Edgar Rice Burroughs
Tótisz András
LAP-ICS Könyvkiadó és Kereskedő Kft (Debrecen) ,
Ragasztott papírkötés , 284 oldal
Sorozatcím: Tarzan-sorozat
Méret: 18 cm x 12 cm
ISBN: 963-434-295-7
2022-01-23 20:00

A borító kissé elszíneződött, kopott. Néhány lap foltos.

Az eldugott kis csendes-óceáni szigeten még dívik az emberáldozat. Az ősi maják évszázadokkal ezelőtt elvándorolt leszármazottjai obszidián késsel vágják föl az áldozat mellkasát és tépik ki a... Tovább

Az eldugott kis csendes-óceáni szigeten még dívik az emberáldozat. Az ősi maják évszázadokkal ezelőtt elvándorolt leszármazottjai obszidián késsel vágják föl az áldozat mellkasát és tépik ki a szívét. De Tarzannak, aki egy csapat egymással hadakozó hajótörött között vetődik a szigetre, nem tetszik ez a szokás. És persze esze ágában sincs hagyni, hogy őt áldozzák föl. Harcában a zátonyra futott hajóról a szigetre került állatok is segítik, nem csoda hát, ha a szerencsétlen maják azt hiszik maga az Erdők Istene fordult ellenük. De a dzsungel urának nem csak velük kell megküzdenie. A lázadó matrózok és vezetőik fegyvert szereznek....
A kötet második kisregényében Tarzannak a nehézsúlyú bokszvilágbajnokot kell visszatartani - akár erővel is - az állatok gyilkolásától. A bajnok azonban a kannibálok fogságába kerül.
Végül a harmadik történet valóságos dzsungel krimi, amelyben Tarzan a végzet véres fonalát követve deríti föl a rejtélyes gyilkosságokat. Igazi detektív logikával, no meg a maga sajátos eszközeivel. Vissza
069

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
9.000 Ft Licitek száma: 28