Bartók Béla/Kodály Zoltán: A magyar népzene tára III/A.

Vászon
2022-01-23 20:00

A borító kissé kopott, elszíneződött. A könyv belülről megerősített. Néhány lap nedvességtől hullámos, foltos.
031

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
13.000 Ft Licitek száma: 5