Szabó Magda: Bárány Boldizsár (Első kiadás!) (Würtz Ádám által illusztrált kiadás.)

Szabó Magda
Janikovszky Béláné
Würtz Ádám
Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó (Budapest) ,
Félvászon , 102 oldal
Méret: 25 cm x 18 cm
2022-01-23 20:00

A borító sérült, kissé kopott, foltos.

Részlet a könyvből: Bárány Bertalan az apja, Borbála az édesanyja, s tudja fű-fa-kismadár: ő meg Bárány...(be-e-e) Bárány...(hát te tudod-e?) Bárány...(mi is a neve?) Bárány Boldizsár.... Tovább

Részlet a könyvből: Bárány Bertalan az apja, Borbála az édesanyja, s tudja fű-fa-kismadár: ő meg Bárány...(be-e-e) Bárány...(hát te tudod-e?) Bárány...(mi is a neve?) Bárány Boldizsár. Mint a hó, fehér a gyapja, van cipője, zöld kalapja, vállán uzsonnáskosár, iskolába mégse jár, csak az éren, csak a réten, a tónál, a faluvégen meg az erdő hűvösében futkos, kóricál, Boldizsár, Boldizsár, Bárány Boldizsár. Vissza
359

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
40.200 Ft Licitek száma: 85