Bácskay István : Tunisz 941 - olaj, papír 49,5 cm x 34,5 cm

Bácskay István
, Papír , 1 oldal
Méret: 64 cm x 48 cm

Bácskay István: Tunisz 941 - olaj, papír 49,5 cm x 34,5 cm

Jelzés balra lent: Bácskay I. Tunisz 941. Olaj, papír, kép mérete: 49,5 cm x 34,5 cm. A kép mérete keretben: 64 cm x 48,2 cm.

festő, rajzoló
1900 körül
[Bácskai István]
A 20. század elején dolgozott, tanulmányait Párizsban végezte. Az 1910-es években tanulmányutat tett több észak-afrikai országban, ahol impresszionista stílusú városképeket készített. Részt vett az OMKT, a Művészház és a Nemzeti Szalon kiállításain. Elsősorban keleti témájú képei révén vált ismertté. Forrás: bacskay-istvan

471

Kikiáltási ár:
45.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár: