Toivonen, N. J.: Orgaaninen kemia (Prof. Dr. Szentgyörgyi Albertnek dedikált példány)

Szerves kémia - Védőborítós példány

N. J. Toivonen
Kustannusosakeyhtiö Otava (Helsinki) ,
Kiadói félvászon kötés , 298 oldal
Sorozatcím: Kemian kirjoja
Nyelv: Finn
Méret: 21 cm x 15 cm

Helsingissa, 1940, Kustannusosakeyhtiö Otava, 298 p.

Szerző által dedikált példány. Orgaaninen kemia. (Szerves kémia, finn nyelvű szakkönyv.) Kirjoittanut (írta): N.J. Toivonen.
Toinen, ussittu paonos (Második, megújult kiadás).
Az előzéklapon a szerző névre szóló dedikációja olvasható: "Professor Dr. A. v. Szent-Györgyi mit dankbaren, herzlichen Grüssen aus Finnland von Verfasser."
Szerzői előszóval, betűrendes tárgymutatóval ellátott szakkönyv.
Kiadói félvászon kötés feliratozott címfedéllel és könyvgerinccel, tiszta belívekkel, hiánytalan, jó állapotban, kiadói kissé sérült b.fedéllel.

332

Kikiáltási ár:
15.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
22.000 Ft Licitek száma: 3