Clinton, Bill: My Life (aláírt példány)

Bill Clinton
Bill Clinton
Hutchinson (London) ,
Kiadói egészvászon kötés , 999 oldal
Nyelv: Angol
Méret: 24 cm x 16 cm
ISBN: 0-09-179527-3
2018-02-25 20:00

London, 2004, Hutchinson (Clays Ltd., S.Ives; PLC), 957 p. + XLI p.; ill.

Szerző által aláírt példány. My Life/Életem. Bill Clinton. Szövegközti fekete-fehér feliratozott eredeti képanyaggal illusztrálva.
Címlapon az önéletrajzi regény szerzőjének, Bill Clintonnak, az USA 42. elnökének tollal beírt aláírásával.
Bill Clintont a Demokrata Párt tagjaként a mérsékelt politikai irányzat képviselőjeként tartják számon. Belpolitikájában fontos szerepet kapott az oktatás reformja, a kézifegyverek kereskedelmének, a környezetvédelmi szabályoknak a szigorítása.
Kiadói egészvászon kötés aranyozott gerincfeliratozással, színes képes, feliratozott, fülszöveges kiadói b.fedéllel, hiánytalan, megkímélt, jó állapotban.

026

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
45.000 Ft Licitek száma: 64