Almásy László: Suhanó szárnyak

Ifjúsági regény

Almásy László
Szigeti Imre
Franklin-Társulat (Budapest)
Félvászon , 169 oldal
Méret: 22 cm x 16 cm
2018-03-25 20:00

A gerinc vászonnal pótolt, a kötés belülről megerősített. A borító kissé kopott.

Részlet a könyvből: A kisváros utcáira rászállt a kora nyár első tikkasztó dele. Alig néhány ember ődöngött a hőségben olvadozó járdákon, azok is szorosan a házak mentén jártak, hogy legalább... Tovább

Részlet a könyvből: A kisváros utcáira rászállt a kora nyár első tikkasztó dele. Alig néhány ember ődöngött a hőségben olvadozó járdákon, azok is szorosan a házak mentén jártak, hogy legalább időközönként elbújhassanak az üzletek előtt feszülő rikítószínű vászontetők árnyéka alatt. A házak ablakai mind sorra becsukva, nehogy a hőség átfűtse a lakásokat, amelyekben most, a déli órákban, többnyire együtt volt a család. A főtér sarkán posztoló rendőr is behúzódott a nagytakarék boltíves portáléjának árnyékába. Onnan nézte szinte rosszallólag azt a cserkészruhába öltözött, de hajadonfőt járó fiút, aki, mintha nem is venne tudomást a nyár hirtelen beköszöntéséről, a járda közepén, teljes napsütésben haladt a Vár-utca felé. Vissza
009

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
16.100 Ft Licitek száma: 38