Rieger Testvérek: Árjegyzék Rieger Testvérek orgonaépitő intézetéből Budapesten 1896

VII. kerület, Garay-utcza 48. szám alatt

Rieger Testvérek
Pesti Lloyd-Társulat könyvnyomdája (Budapest) ,
Kiadói egészvászon kötés , 104 oldal
Sorozatcím: Árjegyzék Rieger Testvérek orgonaépítő intézetéből Budapesten
Méret: 23 cm x 16 cm

Budapest, 1896, Rieger Testvérek kiadása (Pesti Lloyd-Társulat Könyvnyomdája, Bp.), 1 t. (címlapkép) + 104 p. + 1 t.; ill.

Árjegyzék (katalógus) a Rieger Testvérek Orgonaépitő Intézetéből Budapesten. VII. kerület, Garay-utcza 48. szám alatt.
Gyár: Jägerdorfban. Alapítatott: Jägerdorfban 1893-ban, Budapesten 1894-ben.
Bécsi és párisi világkiállítás díjasa. Címlapképen az Orgonagyár fekete-fehér képe. 42 fekete-fehér rézmetszettel illusztrált kötet (ebből az utolsó táblakép kihajtható).
Kiadói kissé kopott egészvászon kötés dombornyomott, feliratozott címfedéllel, új barna előzéklappal, tiszta piros-fekete keretes belívekkel, színezett (piros) lapélekkel, hiánytalan állapotban.
292

Kikiáltási ár:
16.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
16.000 Ft Licitek száma: 1