Löw, Leopold: Praktische Einführung in die heilige Schrift und Geschichte der Schriftauslegung I.

Gyakorlati bevezetés a Szentírásba és a Szentírás értelmezésének történelmébe - ein Lehrbuch für die reifere Jugend, ein Handbuch für Gebildete/tankönyv az érettebb ifjúság számára, kézikönyv a művelteknek/Allgemeine Einleitung und Geschichte der Schriftanslegung/Az általános bevezetés és az írás értelmezésének története

Leopold Löw
J. Markbreiter (Nagykanizsa) ,
Korabeli félvászon kötés , 364 oldal
Méret: 20 cm x 13 cm

Gross-Kanischa (Nagykanizsa), 1855, von J. Markbreiter, 355 p. + [9] p.

Unicus kötet. Praktische Einführung in die heilige Schrift und Geschichte der Schriftauslegung I. Von Leopold Löw Oberrabbiner zu Szegedin, vormals zu Gr. Kanischa un Papa./ Gyakorlati bevezetés a Szentírásba és a Szentírás értelmezésének történetébe I. Írta: Leopold Löw szegedi főrabbi, korábban Nagykanizsa és Pápa főrabbija.
Gótbetűs német nyelvű ószövetségi szentírásmagyarázat betűrendes tárgymutatóval. A kötet előlapján, címlapján Mandl Bernát (1852-1940) zsidó-magyar pedagógus, történetíró tulajdonosi névbejegyzésével.
Korabeli kopott félvászon kötés feliratozott könyvgerinccel, kissé foltos címfedéllel, mintázott lapélekkel, hiánytalan állapotban.
232

Kikiáltási ár:
9.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
9.000 Ft Licitek száma: 1