Szilvási Lajos: Fény a hegyek között

Nógrádi történet

Szilvási Lajos
Katonai Kiadó (Budapest) ,
Félvászon , 506 oldal
Méret: 20 cm x 15 cm
2018-07-01 20:00

Fekete-fehér illusztrációkkal.
A borító éle enyhén kopottas, a lapélek foltosak. Pár lap széle vágáshibás.
Védőborító nélküli példány.
354

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
22.200 Ft Licitek száma: 29