Vang To-Ming/Csin Lin/Lin Szung-Jin/Vang Hszin-Jüe/Fang Ji-Csün: A kiskacsa és barátai

Vang To-Ming
Fang Ji-Csün
Vang Hszin-Jüe
Lin Szung-Jin
Csin Lin
Miklós Pál
Jen Cse-Hszi
Ho San
Jen Ku-Fan
Vang Hua
Csen Csing-Csi
Idegen Nyelvű Könyvkiadó (Peking) ,
Félvászon , 120 oldal
Méret: 19 cm x 15 cm
2018-07-01 20:00

Színes illusztrációkat tartalmaz.
Védőborító nélküli példány. A felső lapélek színezettek.
A borító és néhány lap széle nedvességtől foltosak, a borító éle kopottas. A kötés javított.

A kiskacsa és barátai
Szőlőt szednek mókusék
A kiscica mulatsága
Nyúlanyó segítőtársai
A nyuszi meg a lakk-fa
Visszajött a répa
385

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
20.000 Ft Licitek száma: 40