Kálmán Jenő: Sicc összes kalandjai

Kálmán Jenő
Tankó Béla
Minerva Kiadó (Budapest) ,
Félvászon , 95 oldal
Méret: 28 cm x 20 cm
2019-03-31 20:00

A borító kissé kopott, foltos.

Itt az új Sicc! Ugye Mondtam: Várjatok egy keveset! Benn van minden, ami Siccel Évek óta megesett. Benne vannak a kalandok A zűrök és zavarok. Meglássátok: Sicc a földön Nem hiába... Tovább

Itt az új Sicc! Ugye Mondtam: Várjatok egy keveset! Benn van minden, ami Siccel Évek óta megesett. Benne vannak a kalandok A zűrök és zavarok. Meglássátok: Sicc a földön Nem hiába csavarog. Nem tud néki ellenállni Sem öreg, sem fital, Ha Sicc a porondra lép, már Övé is a diadal. Mert Sicc meg a jószerencse Szegről-végről rokonok: Aki este Siccre gondol, Álmában is mosolyog. Vissza
203

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
49.500 Ft Licitek száma: 55