Füle Mihály/Gönczi Béla/Gross Arnold/Kórusz József/Major János/Varga Nándor/Vertel József: Hungary (10 eredeti rézkarcot tartalmazó album. Többek között Gross Arnold, Füle Mihály, Varga Nándor műveivel)

Füle Mihály
Nagy Zoltán
Major János
Vertel József
Gönczi Béla
Gross Arnold
Varga Nándor
Kórusz József
Lignimpex (Budapest)
Kiadói egész vászonkötés , 10 oldal
Nyelv: Angol
Méret: 15 cm x 21 cm
2019-06-09 20:00

Budapest, Lignimpex kiadása, 10 p.; ill.

Hungary / Magyarország
Tíz mintázott hártyapapírral védett, fekete-fehér, angol feliratszöveggel ellátott rézkarcot tartalmazó album.
1. Zoltán Nagy: Panorama of Budapest, with Elisabeth Bridge.
2. Mihály Füle: The Grand Hotel at Lillafüred.
3. János Major: Buda Castle.
4. József Vertel: The National Gallery.
5. Mihály Füle: The Chain Bridge, with Buda Castle
6. Béla Gönczi: Tihany.
7. Arnold Gross: The Fishermen's Bastion.
8. Nándor Varga: The Danube Bend.
9. Mihály Füle: Panorama of Budapest, with the Parlament Building.
10. József Kórusz: The Museum of Fine Arts
Kiadói egész vászonkötésben lévő példány aranyozott, feliratos, Lignimpex emblémával ellátott címfedéllel, feliratozatlan könyvgerinccel, hiánytalan, jó állapotban.
Neves művészek munkái Magyarország legismertebb műemlékeiről, látnivalóiról.

Zoltán Nagy:Panorama of Budapest, with Elisabeth Bridge
Mihály Füle: The Grand Hotel at Lillafüred
János Major: Buda Castle
József Vertel: The National Gallery
Mihály Füle: The Chain Bridge, with Buda Castle
Béla Gönczi: Tihany
Arnold Gross: The Fishermen's Bastion
Nándor Varga: The Danube Bend
Mihály Füle: Panorama of Budapest, with the Parlament Building
József Kórusz: The Museum of Fine Arts Vissza
087

Kikiáltási ár:
12.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
15.000 Ft Licitek száma: 7