Dumas, Alexandre: Charny grófné I-XVI.

Egy orvos emlékiratai

Alexandre Dumas
Lándor Tivadar
Gellért Hugó
Breit Vince
Gutenberg Könyvkiadó Vállalat (Budapest)
Aranyozott gerincű kiadói vászonkötés , 1.993 oldal
Sorozatcím: Dumas művei
Méret: 19 cm x 13 cm
2019-03-31 20:00

A borítók, a lapélek és néhány lap enyhén foltos. A VI. kötet kötése megtört.

Kitünő olvasóink közül azok, akik bizonyos tekintetben hűbéreseink, akik mindenüvé követnek bennünket, ahová megyünk, akik tudnivágyók és sohasem hagyják el az olyan embereket, mint aminők mi... Tovább

Kitünő olvasóink közül azok, akik bizonyos tekintetben hűbéreseink, akik mindenüvé követnek bennünket, ahová megyünk, akik tudnivágyók és sohasem hagyják el az olyan embereket, mint aminők mi vagyunk, mi, akik azt a furcsa feladatot vállaltuk, hogy oldalról-oldalra feltárjuk a monarchia minden lapját: mind megérthették, mikor a "La Presse"-ben az Ange Pitou utolsó oldalán azt a szót olvasták hogy "vége", és amikor ugyane munka nyolcadik kötetének utolsó oldalán, a "Cabinet de lecture"-nek nevezett kiadásban ezt olvasták, - hogy itt rettenetes tévedés van, amit egyik vagy másik napon meg fogunk nekik magyarázni. Vissza
115

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
25.000 Ft Licitek száma: 18