Venturi, Robert: Összetettség és ellentmondás az építészetben (dedikált példány)

Könyvkötői egész vászonkötés
2019-06-30 20:00

Budapest, 1986, Corvina Könyvkiadó kiadása (Kner Nyomda, Békéscsaba), 212 p.; ill.

Fordító által dedikált példány. Összetettség és ellentmondás az építészetben. Írta: Robert Venturi. Fordította: Pálmai János.
A kötet címlapján a fordító, Pálmai János névre szóló dedikációja olvasható: "R. Gy.-nek tisztelettel Pálmai János 86. 12. 19."
Címlapterv: Beniczky Miklós. 350 szövegközti, számozott, fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrált, Barra Imre utószavával ellátott és tartalomjegyzékkel kiegészített kötet.
Könyvkötői egész vászonkötésben lévő példány címfedélre kasírozott eredeti, feliratozott címfedéllel, aranyozott feliratozású könyvgerinccel, tiszta oldalakkal, hiánytalan állapotban.
A kötet szerzője, Robert Charles Venturi Jr. (1925. június 25. - 2018. szeptember 18.) nemzetközileg is elismert, híres amerikai építész, szakíró, oktató. Építészettörténeti, építészetelméleti szakkönyvek szerzője.
398

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
2.300 Ft Licitek száma: 17