837.970

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
4000 Ft
a kedvezményes
házhoz szállításig

Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám

XVIII. évfolyam, 4. rendkívüli szám/A M. Kir. Postatakarékpénztár Árverési Csarnokának LXXXII. aukciója, amelyen hagyatékokból és magángyűjteményekből származó műtárgyak és egyéb berendezési tárgyak kerülnek eladásra

Kiadó: M. Királyi Postatakarékpénztár Igazgatósága
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Félvászon
Oldalszám: 139 oldal
Sorozatcím: Árverési Közlöny
Méret: 24 cm x 15 cm
Megjegyzés: Árverési katalógus. 14 oldalnyi fekete-fehér fotóval illusztrálva, az aukció anyagából; egy kihajtható melléklettel. Megjelenik minden aukció előtt. Stádium Sajtóvállalat Rt. nyomása, Budapest.

Az a körülmény, hogy a külföld egyre fokozódó érdeklődéssel fordul Budapest, mint fürdőváros felé és az idegenek nyáron is nagy számban keresik fel székesfővárosunkat, bizonyítja, mekkora tévedés... Tovább

Árverési sorrend
Árverési feltételek5
Előszó7
Festmények, rajzok, metszetek15
Szobrok, plakettek41
Kelet57
Ezüstök, ékszerek67
Porcellán- és üvegtárgyak77
Textiliák95
Szőnyegek, takarók, függönyök101
Hangszerek, fényképezőgépek, látcsövek, fegyverek109
Bútorok és egyéb berendezési tárgyak113
Vegyesek129
Jegyzetek139
Illusztrációk
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám Árverési Közlöny 1937. június hó 4. rendkívüli szám

A gerinc vászonnal pótolt. A borító kissé kopott, foltos. A lapélek és néhány lap enyhén foltosak.

Állapot:
4.980 ,-Ft
25 pont kapható
Kosárba