A kosaram
0
80%-ig
még
5 db

Tavaszi festmény, bútor, szőnyeg, ékszer, műtárgy árverés

Árverési katalógus

Kiadó: Polgár Galéria és Aukciós Ház
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 150 oldal
Sorozatcím: Polgár Galéria
Kötetszám: 19
Nyelv: Magyar   Angol
Méret: 27 cm x 21 cm
Megjegyzés: Színes fotókat gazdagon tartalmazó árverési katalógus.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Tavaszi festmény, bútor, szőnyeg, ékszer, műtárgy árverés Tavaszi festmény, bútor, szőnyeg, ékszer, műtárgy árverés Tavaszi festmény, bútor, szőnyeg, ékszer, műtárgy árverés

A borító enyhén töredezett.

Állapot:
1.840 Ft
920 ,-Ft 50
7 pont kapható
Kosárba
Állapotfotók
Tavaszi festmény, bútor, szőnyeg, ékszer, műtárgy árverés Tavaszi festmény, bútor, szőnyeg, ékszer, műtárgy árverés Tavaszi festmény, bútor, szőnyeg, ékszer, műtárgy árverés Tavaszi festmény, bútor, szőnyeg, ékszer, műtárgy árverés Tavaszi festmény, bútor, szőnyeg, ékszer, műtárgy árverés

A borító enyhén sérült, kopott.

Állapot:
1.840 ,-Ft
15 pont kapható
Kosárba
konyv