1.034.927

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Tavaszi képaukció 1997.

Kempinski Hotel Corvinus 1997. április 14. Budapest/Katalógus

Kiadó: Blitz Galéria
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 91 oldal
Sorozatcím: Magángyűjtők galériája
Kötetszám: 9
Méret: 27 cm x 21 cm
Megjegyzés: Színes reprodukciókkal illusztrálva. Katalógus.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

1. A Blitz Galéria és a Magángyűjtők Galériája az árverést az árvereztetők megbízásából kereskedelmi képviselőként szervezi, rendezi és vezeti. A tételek a katalógus... Tovább

1. A Blitz Galéria és a Magángyűjtők Galériája az árverést az árvereztetők megbízásából kereskedelmi képviselőként szervezi, rendezi és vezeti. A tételek a katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltásra. Az árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát valamint kikiáltási árát élőszóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat.
2. A tárgy vételi jogát leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legmagasabb ajánlatot teszi, kivéve védett festmény esetében, amikor az 1963. évi 9. sz. trv-ben szereplő biztosított elővásárlási jogát a múzeum érvényesíti.
3. A galériák a megbízó nevében és képviseletében, annak teljeskörü meghatalmazása alapján jogosultak a legmagasabb vételárat kínáló vevővel az adás-vételi szerződés megkötésére és a vételár átvételére a megbízó javára. Ennek értelmében az adás-vételi szerződés a megbízó és a vevő között jön létre. Vissza
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Tavaszi képaukció 1997. Tavaszi képaukció 1997. Tavaszi képaukció 1997.

A borító enyhén kopottas.

Állapot:
2.900 Ft
1.450 ,-Ft 50
12 pont kapható
Kosárba
Állapotfotók
Tavaszi képaukció 1997. Tavaszi képaukció 1997. Tavaszi képaukció 1997. Tavaszi képaukció 1997.
Állapot:
2.900 ,-Ft
23 pont kapható
Kosárba
konyv