A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Tavaszi képaukció 1994.

Kiállítás a MOM Művelődési Házban, XII. Csörsz utca 18., 1994. május 7-15., naponta 10-18 óráig, hétvégén is./Árverés: a MOM Művelődési Ház színháztermében 1994. május 16-án, hétfőn 18 órakor

Kiadó: Blitz Galéria
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 179 oldal
Sorozatcím: Blitz Galéria képaukció
Kötetszám: 4
Méret: 29 cm x 21 cm
Megjegyzés: Árverési katalógus. Színes reprodukciókkal.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

Tisztelt Vásárlóink!
Szeretettel köszöntjük vásárlóinkat és látogatóinkat a Blitz Galéria tavaszi aukcióján. Mint ahogy eddigi árveréseinken is, most is megkíséreltük felvonultatni a magyar... Tovább

Tisztelt Vásárlóink!
Szeretettel köszöntjük vásárlóinkat és látogatóinkat a Blitz Galéria tavaszi aukcióján. Mint ahogy eddigi árveréseinken is, most is megkíséreltük felvonultatni a magyar festészet nagy klasszikusait a XIX. századtól egészen napjainkig. Ezt a nagyívű sort, kezdve Székely Bertalantól, Munkácsyn, Csók Istvánon, Vaszaryn át egészen Anna Margitig egy-egy jelentősebb munkájuk reprezentálja.
Eddigi szokásainkhoz híven most is kiállítunk és kalapács alá viszünk a nagybányai festészet legeredetibb és méltán felkapott alkotóinak műveiből egy nagy csokorral. Ezt a vonulatot Iványi, Jándi Dávid, Nagy Oszkár, Ziffer vagy a ritkán felbukkanó Korda Vince fémjelzik. Természetesen Kádár Béla, Scheiber Hugó képeivel ugyan úgy találkozhatnak, mint a római vagy müncheni iskola egy-egy izgalmas darabjával, amilyen például a címlapunkon is szereplő, különleges finomsággal megfestett Packa Ferenc kép. Kedves vendégeink, úgy gondoljuk, lesz miből válogatniuk és vásárolniuk.
Kívánunk mindehhez sok sikert és jó szórakozást. Vissza
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Tavaszi képaukció 1994. Tavaszi képaukció 1994. Tavaszi képaukció 1994. Tavaszi képaukció 1994.
Állapot:
3.400 Ft
2.550,-Ft 25
27 pont kapható
Kosárba
25% garantált kedvezmény!
konyv