864.222

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
4000 Ft
a kedvezményes
házhoz szállításig

Virág Judit Galéria - Tavaszi aukció 2016.

19. és 20. századi magyar festészet/2016. május 30-án (hétfőn) 18 órakor a Budapest Kongresszusi Központban

Kiadó: Virág Judit Galéria és Aukciósház
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Fűzött papírkötés
Oldalszám: 371 oldal
Sorozatcím: Virág Judit Galéria és Aukciósház aukciói
Kötetszám: 52
Méret: 32 cm x 25 cm
Megjegyzés: Árverési katalógus. Színes reprodukciókkal, fotókkal illusztrálva. Angol nyelvű árverési feltételekkel. További kapcsolódó személyek a műben.
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Virág Judit Galéria - Tavaszi aukció 2016. Virág Judit Galéria - Tavaszi aukció 2016. Virág Judit Galéria - Tavaszi aukció 2016. Virág Judit Galéria - Tavaszi aukció 2016. Virág Judit Galéria - Tavaszi aukció 2016.

A borító enyhén kopott.

Állapot:
2.500 ,-Ft
13 pont kapható
Kosárba