Próbálja ki megújult, VILLÁMGYORS keresőnket!

951.077

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
4000 Ft
a kedvezményes
házhoz szállításig

22. Briefmarken-Auktion (Saalauktion), 26. April 2014

22. Bélyeg-árverés (Terem-árverés), 2014. április 26.

Kiadó: Briefmarken-Auktionshaus Thomas Juranek
Kiadás helye: Bécs
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 172 oldal
Méret: 27 cm x 19 cm
Megjegyzés: Színes fotókkal illusztrált árverési katalógus.
Értesítőt kérek a kiadóról

árverés, katalógus, bélyeg, Bécs, régiség, ritkaságok, posta
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
22. Briefmarken-Auktion (Saalauktion), 26. April 2014 22. Briefmarken-Auktion (Saalauktion), 26. April 2014 22. Briefmarken-Auktion (Saalauktion), 26. April 2014 22. Briefmarken-Auktion (Saalauktion), 26. April 2014 22. Briefmarken-Auktion (Saalauktion), 26. April 2014 22. Briefmarken-Auktion (Saalauktion), 26. April 2014

A gerinc enyhén sérült, a borító enyhén kopottas. Néhány lap enyhén töredezett.

Állapot:
3.240 Ft
1.620 ,-Ft 50
8 pont kapható
Kosárba