Próbálja ki megújult, VILLÁMGYORS keresőnket!
A kosaram
0
MÉG
4000 Ft
a kedvezményes
házhoz szállításig!

23. Kamara festmény/24. Néprajzi árverés

Árverés: 1. nap: 1999. november 2-án festmény aukció, 2. nap: 1999. november 3-án néprajzi árverés/Kiállítás: 1999. október 21-november 1.

Kiadó: Polgár Galéria és Aukciós Ház
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 52 oldal
Sorozatcím: Polgár Galéria és Aukciósház Művészeti Aukció
Kötetszám: 23-24
Méret: 28 cm x 21 cm
Megjegyzés: Színes fotókkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Árverési katalógus. Angol nyelvű árverési feltételekkel.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

"1. A POL-GÁR Aukciósház az árverést az árvereztetők megbízásából, mint kereskedelmi képviselő szervezi, rendezi és vezeti, azok ügynökeként tevékenykedik.
A tételek a... Tovább

A tételek a katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltásra úgy, hogy az árverést vezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát, valamint kikiáltási árát élőszóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat.
2. A tárgy vételi jogát leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi, kivéve, ha a katalógusban jelzett védett festmény esetében az 1993. évi 9. sz. törvényben biztosított elővásárlási jogát valamelyik magyar múzeum érvényesíti.
3. Az Aukciósház a megbízó nevében és képviseletében, annak teljeskörű meghatalmazása alapján jogosult a legmagasabb vételárat kínáló vevőtől a vételár átvételére a megbízó javára." Vissza
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
23. Kamara festmény/24. Néprajzi árverés 23. Kamara festmény/24. Néprajzi árverés 23. Kamara festmény/24. Néprajzi árverés 23. Kamara festmény/24. Néprajzi árverés
Állapot:
2.280 Ft
1.140 ,-Ft 50
9 pont kapható
Kosárba
Akár 10-100% kedvezménnyel!
Állapotfotók
23. Kamara festmény/24. Néprajzi árverés 23. Kamara festmény/24. Néprajzi árverés 23. Kamara festmény/24. Néprajzi árverés
Állapot:
2.280 ,-Ft
18 pont kapható
Kosárba
Akár 10-100% kedvezménnyel!