Próbálja ki megújult, VILLÁMGYORS keresőnket!
A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

231. Kunstauktion - Gemälde, Aquarelle, Miniaturen

Schaustellung von Dienstag den 10. Dezember bis Freitag den 13. Dezember 1912 von 10 1/2 6 Uhr/Auktion: Samstag den 14. Dezember 1912, 1/2 4 Uhr nachmittags, in den Kunstauktionssälen/Zugang über die nebentreppe (Lift)

Kiadó: Dorotheum
Kiadás helye: Bécs
Kiadás éve:
Kötés típusa: Félvászon
Oldalszám: 53 oldal
Méret: 31 cm x 23 cm
Megjegyzés: Fekete-fehér reprodukciókkal. További grafikusok a könyvben.
Értesítőt kérek a kiadóról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

Megvásárolható példányok
Állapotfotók
231. Kunstauktion - Gemälde, Aquarelle, Miniaturen 231. Kunstauktion - Gemälde, Aquarelle, Miniaturen 231. Kunstauktion - Gemälde, Aquarelle, Miniaturen 231. Kunstauktion - Gemälde, Aquarelle, Miniaturen 231. Kunstauktion - Gemälde, Aquarelle, Miniaturen 231. Kunstauktion - Gemälde, Aquarelle, Miniaturen 231. Kunstauktion - Gemälde, Aquarelle, Miniaturen

A borító kopott, elszíneződött.

Állapot:
4.280 ,-Ft
21 pont kapható
Kosárba