1.031.442

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

25. Kunst- und Antiquitätenauktion

25. művészeti és régiségaukció - Hannover, 3. Juni 1978/Hannover, 1978. június 3.

Kiadó: Roland A. Exner Kunsthandel-Auktionen
Kiadás helye: Hannover
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 364 oldal
Méret: 21 cm x 15 cm
Megjegyzés: Fekete-fehér fotókkal illusztrált árverési katalógus. Egy mellékletet tartalmaz.
Értesítőt kérek a kiadóról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

Alábbi kötet egy árverési katalógus, mely a Hannoverben 1978. június 3-án tartott aukción kalapács alá került művészeti és régiség műalkotásokat mutatja be. Az árverésen 17-20. századi festményekre, régi és modern grafikákra, könyvekre, ikonokra, ékszerekre, porcelán tárgyakra, fegyverekre, ezüst tárgyakra, ... lehetett licitálni.
Az egyes műtárgyaknál feltüntetésre került a katalógusár is a rövid leírás mellett.
Fekete-fehér fotókkal illusztrált árverési katalógus.

árverés, katalógus, Hannover, művészet, régiségek, festmények
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
25. Kunst- und Antiquitätenauktion 25. Kunst- und Antiquitätenauktion 25. Kunst- und Antiquitätenauktion 25. Kunst- und Antiquitätenauktion 25. Kunst- und Antiquitätenauktion 25. Kunst- und Antiquitätenauktion 25. Kunst- und Antiquitätenauktion 25. Kunst- und Antiquitätenauktion

A borító kissé kopottas, foltos, töredezett, a lapélek enyhén foltosak. A címlapon tulajdonosi pecsét található.

Állapot:
9.800 Ft
4.900 ,-Ft 50
25 pont kapható
Kosárba
konyv