1.116.488

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása

A burnusz

Eric Stalton misztikus esetei

Szerző
Szeged
Kiadó: Bába Kiadó
Kiadás helye: Szeged
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 155 oldal
Sorozatcím:
Kötetszám:
Nyelv: Magyar  
Méret: 20 cm x 14 cm
ISBN: 963-7337-73-3
Értesítőt kérek a kiadóról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Fülszöveg

D. Szűcs Csaba 1985. december 9-én született Hódmezővásárhelyen. 2003-ban az első novellájával harmadik helyezést ért el az "Író deák" nemzetközi magyar nyelvű irodalmi pályázaton. Jelenleg a School of Business Üzleti Szakközépiskola másodéves újságíró hallgatója, mellette az egyik vásárhelyi rádiónál műsorvezető.
A szerző fiatal kora ellenére egy olyan esemény leírását foglalja regényébe, amely már sokkal éltebb írók fantáziáját is megmozgatta, pénzzel vagy más eszközzel hogyan lehet a világ történését befolyásolni. Bemutat egy titkos szervezetet, amelynek célja, a jobb világrend megteremtése, de természetesen vele szemben létezik egy másik csoportosulás, amely a világ haladását térdre akarja kényszeríteni és mindenek felett az uralmat megszerezni. S mint a történések általában, a nagy ellenfelek összecsapása mindkettő pusztulásával jár, és a világ halad előre.

D. Szűcs Csaba

D. Szűcs Csaba műveinek az Antikvarium.hu-n kapható vagy előjegyezhető listáját itt tekintheti meg: D. Szűcs Csaba könyvek, művek
Megvásárolható példányok

Nincs megvásárolható példány
A könyv összes megrendelhető példánya elfogyott. Ha kívánja, előjegyezheti a könyvet, és amint a könyv egy újabb példánya elérhető lesz, értesítjük.

Előjegyzem