1.135.772

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása

A huszárból lett király

22 mese a huszárokról

Szerző

Kiadó: Lazi Kft.
Kiadás helye:
Kiadás éve:
Kötés típusa: Fűzött kemény papírkötés
Oldalszám: 122 oldal
Sorozatcím:
Kötetszám:
Nyelv: Magyar  
Méret: 24 cm x 17 cm
ISBN: 978-963-267-546-6
Megjegyzés: Színes egész oldalas illusztrációkkal.
Értesítőt kérek a kiadóról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Előszó

Tovább

Előszó


Vissza

Fülszöveg


i
A
1


\
A huszárság valós, történelmi fogalma az idők folyamán a bátorsággal,
hősiességgel, virtussal összefonódva folklórkinccsé nemesedett, és a mesék birodalmában a huszár legyőzhetetlen vitézzé, sárkányok, vadak, zsiványok és gonosz tündérek legyőzőjévé vált.
Ez a könyv azt a pillanatot ragadja meg, amikor a díszes csákót, zsinórozott dolmányt és mentét viselő, fegyverüket csörtető huszárok átlépik Meseország határát, hogy álomparipájuk hátán csodás tetteket vigyenek véghez, és megküzdjenek minden ellenséggel.
A huszár mint főhős jelenti tehát ihlető forrását az e kötetbe válogatott meséknek, történeteknek, ahol a főszereplők lehetnek akár életre kelt gyermekjátékok, de valós történelmi személyek is, és ahol a harc a hazáért, a becsületért, a jóért folyik, mindazért, ami az életben fontos; hűséggel, tisztességgel, és - örökké.
Fülszöveg Kép

Tartalom


Vissza
Megvásárolható példányok

Nincs megvásárolható példány
A könyv összes megrendelhető példánya elfogyott. Ha kívánja, előjegyezheti a könyvet, és amint a könyv egy újabb példánya elérhető lesz, értesítjük.

Előjegyzem