,,A golyó egyszer öl. A félelem minden nap." Ravenna nem város. Ravenna rendszer. Egy hely, ahol a törvényt nem a bíróságokon, hanem sötétített üveges autók hátsó ülésein írják. Ahol egyetlen név elég ahhoz, hogy elhallgasson a város: Marcelli. 1944-ben Don Antonio Marcelli a háború romjaiból építi fel birodalmát. A csend, a lojalitás és a célzott erőszak törvényei szerint. Amit létrehoz, nem csupán hatalom - hanem örökség, amely generációról generációra követeli az árát. Fia, Vittorio már a politika és a tiszta pénz világában próbálja túlélni a nevet, amelyet örökölt. Unokája, Leo Marcelli pedig ráébred: a családi hatalom nemcsak védelmet ad, hanem börtönt is épít. Amikor szerelme, Emily miatt választania kell, Leo megérti, hogy ebben a világban nem az a kérdés, ki öl - hanem az, ki maradhat ember. A 21. századra a fegyvereket adat, megfigyelés és digitális manipuláció váltja fel. Leo fia, Lorenzo, és az utána következő nemzedék, Carlo, már egy láthatatlan birodalom örökösei, ahol a hatalom szervereken, algoritmusokon és globális hálózatokon keresztül működik - és ahol a vér már nem az utcán folyik, hanem a rendszerek mélyén. A Maffia gyermekei sötét, epikus családregény a hatalomról, a félelemről és arról, hogy megállítható-e valaha az, amit a vér ír elő.
A könyv árkötöttségi moratórium alá tartozik!
Az 1997. évi CXL. törvény (Kult. tv.) 72/A. § - 72/G. § hatálya alá eső könyvek esetében a kiadói árhoz képest legfeljebb 10% kedvezmény adható. Ennek következtében a szállítási díj megállapításánál a kötet értékét sajnos nincs módunkban a kosárértékben figyelembe venni!
Kuponos kedvezmény ezen könyv esetében nem vehető igénybe.
Google, Facebook, Apple, Microsoft fiókkal való belépés/regisztráció eseténautomatikusan elfogadja az Általános Szerződési Feltételeket.
Elfelejtett jelszó
Kérjük, adja meg azonosítóját, és a hozzá tartozó email címet, hogy jelszavát elküldhessük Önnek!
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!
Azonosító név/E-mail cím* Azonosító és e-mail cím megegyező
E-mail cím*
(2009 március óta a regisztrált ügyfelek azonosító neve megegyezik az email címmel)
Ha az azonosítóját sem tudja megadni, kérjük, hívja az ügyfélszolgálati vonalat:
+36-62-452-833
1
2
3
Regisztráció
Regisztráció
Regisztrációja sikeresen megtörtént.
Megadott e-mail címére megerősítő e-mailt küldtünk. Ahhoz, hogy a regisztrációja véglegesedjen, és le tudja adni rendeléseit, kérjük, kattintson a levélben található linkre. A megerősítő link a kiküldéstől számított 48 óráig érvényes, ezután a regisztrációs adatok törlésre kerülnek.
Kérjük, jelölje meg az érdeklődési körébe tartozó témaköröket!
Regisztráció
Az ön által megjelölt témakörök:
Temakor_1
Beállíthatja, hogy emailben értesítőt kapjon az újonnan beérkezett példányokról a bejelölt témaköröknek megfelelően.
Beállított értesítőit belépés után bármikor módosíthatja az Értesítő menüpont alatt:
létrehozhat új témaköri értesítőt
inaktiválhatja értesítőjét, ha éppen nem kíván a megadott témában értesítőt kapni
törölheti véglegesen az adott értesítőjét
szerkesztheti jelenlegi értesítőjét, ha még részletesebben szeretné megadni mi érdekli.
Az Ön választása alapján naponta vagy 3 naponta kap tőlünk emailt a beállított értesítőjéről.