1.117.306

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása
Új könyv

Alfabéta és a negyvennégy rabló

Szerző

Kiadó: MANÓ KÖNYVEK
Kiadás éve:
Oldalszám: 128 oldal
Nyelv:
Méret: 163 mm x 238 mm
ISBN: 9789634034957

Tartalom

Háy János egy egészen különleges műfajú, bűbájos humorú, kalandos könyvet alkotott nagyóvodásoknak, kisiskolásoknak, és nem utolsósorban a szüleiknek, amikor megszületett meseábécéje, az Alfabéta és a negyvennégy rabló. Főhőse, Peti nemcsak kíváncsi, de nagyon bátor fiú is. Nem riad vissza egy titkos összeesküvéstől sem, amiben egy föníciai terrorista, Alfabéta, és még Peti szülei is nyakig benne vannak. Sorban kopog be egy bérház ajtajain, hogy kiderítse, melyik mögött ki lakik. Így találkozik az ájtatos manóval, a dzsigolóval, sőt még egy Yetivel is!

"Amikor hétfőn reggel a papája elvitte azon a márkája nem látszik autón, már semmit nem mondott a titkos összeesküvésről. Semmit nem árult el Alfabétáról és a negyvennégy rablóról. Csak annyit mondott, hogy a hétvégén megtanult olvasni, s hogy mindent el tud olvasni."

Maros Krisztina lélegzetelállítóan szép és humorral átitatott illusztrációit nézegetve és a meseregényt olvasva mindenkinek ugyanolyan gyerekjáték lesz megjegyezni a betűket és elsajátítani az olvasást, mint Petinek.



Áprilist nemcsak a tavasz miatt, hanem az új könyvek miatt is mindig izgatottan várjuk. A karácsonyi dömping után először ilyenkor kap lendületet a könyvkiadás. Az előrendelhető könyvek közt böngészve, annyi izgalmas kiadványt találtunk, hogy úgy döntöttünk cikksorozatban számolunk be nektek a várható könyvújdonságokról. Elsőként a gyerekkönyvek közül ajánlunk nektek hatot.


Április 19–22-e között a Millenárison kerül megrendezésre a Budapesti Nemzetközi Könyvfesztivál. Összegyűjtöttük nektek a Líra kiadói csoport (Magvető Kiadó, Corvin Kiadó, Szépmíves Könyvek, Partvonal Kiadó, Athenaeum Kiadó, General Press Könyvkiadó, Manó és Menő Könyvek, Rózsavölgyi és Társa) dedikálásait. Böngésszetek kedvetekre, hátha rábukkantok kedves szerzőtökre, akivel jövő hétvégén akár személyesen is találkozhattok!


Hamarosan elkezdik építeni a standokat a Millenárison, hogy csütörtökön megnyithassa kapuit az év egyik legfontosabb könyves eseménye, a Nemzetközi Könyvfesztivál. A kiadók, a könyvkereskedők lázban égnek, ahogy mi, olvasók is. Amíg a kiadók a könyveket válogatják, pakolják dobozokba, addig mi összeállítjuk a listáinkat. 20+1 friss kiadványt ajánlunk a figyelmetekbe!


A könyvek nem csak akkor jönnek jól, ha gyerekünk képzeletét akarjuk megragadni vagy épp el akarjuk csendesíteni, hanem akkor is, amikor tanítani akarjuk őket. Manapság szerencsére nem nehéz ilyen könyveket találni, csak be kell sétálni egy könyvesboltba és kiadványok garmadája vár ránk. Mi most három frissen megjelent régi-új könyvet ajánlunk a figyelmetekbe, hogy megkönnyítsük a válogatást.
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Alfabéta és a negyvennégy rabló

Olvasatlan példány

Állapot: Új
3.490 Ft
2.792 ,-Ft
Kosárba
Kuponos kedvezmény ezen könyv esetében nem vehető igénybe.