1.034.149

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november

Kiadó: Állami Könyvterjesztő Vállalat
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Fűzött papírkötés
Oldalszám: 200 oldal
Sorozatcím: Antikvár könyvek katalógusa
Kötetszám: 12
Méret: 20 cm x 14 cm
Megjegyzés: Néhány fekete-fehér fotóval illusztrált könyv. Eredménylista-melléklettel.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

Árverési sorrend
Árverési feltételek
Rövidítések
A művek tételes felsorolása
1-329-ig1
330-693-ig85
Függelék
A gyűjtemények részletes ismertetése169
Tárgymutató179
Névmutató182
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november

A gerinc enyhén kopottas.

Állapot:
1.540 Ft
770 ,-Ft 50
12 pont kapható
Kosárba
Állapotfotók
Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november

A borító sérült, kopott. Több lapon bejegyzés, jelölés látható.

Melléklet nélküli példány.

Állapot: Sérült
1.540 Ft
1.230 ,-Ft 20
18 pont kapható
Kosárba
Állapotfotók
Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november Antikvár könyv aukció - Budapest, 1978. november

A védőborító kissé elszíneződött, sérült.

Állapot:
1.540 ,-Ft
23 pont kapható
Kosárba
konyv