1.114.022

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása

Az írás olyan szép volt, hogy tánccá vált (koreai nyelvű)

Szerző
Grafikus
Szongnam
Kiadó: Tolstoi-Books
Kiadás helye: Szongnam
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott kemény papírkötés
Oldalszám: 45 oldal
Sorozatcím: EQ Hyumeon Pawo
Kötetszám: 55
Nyelv: Koreai  
Méret: 27 cm x 23 cm
ISBN: 978-89-6645-428-0
Megjegyzés: Színes illusztrációkkal.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Fülszöveg

A balett egy táncdráma, ami egy történetet mesél el. A darabot zene és tánc vezérli, párbeszédek nélkül. Amikor a zeneszerzők mesék vagy legendák alapján alkotnak, a koreográfusok a zenéhez illő táncokat alkotnak. A balett egy sok ember által létrehozott, átfogó művészeti forma. Lépj be a fantasztikus balett-történetek világába, miközben felidézed az elegáns és gyönyörű balettmozdulatokat.

Jeong Jae-eun

Jeong Jae-eun műveinek az Antikvarium.hu-n kapható vagy előjegyezhető listáját itt tekintheti meg: Jeong Jae-eun könyvek, művek
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Az írás olyan szép volt, hogy tánccá vált (koreai nyelvű) Az írás olyan szép volt, hogy tánccá vált (koreai nyelvű) Az írás olyan szép volt, hogy tánccá vált (koreai nyelvű) Az írás olyan szép volt, hogy tánccá vált (koreai nyelvű) Az írás olyan szép volt, hogy tánccá vált (koreai nyelvű)
Állapot:
4.780 ,-Ft
24 pont kapható
Kosárba