1.131.617

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása

A templom

Miszteriumjáték hat jelenetben

Szerző
Fordító

Kiadó: Magyar Ifju Teozófusok
Kiadás helye:
Kiadás éve:
Kötés típusa: Tűzött kötés
Oldalszám: 47 oldal
Sorozatcím:
Kötetszám:
Nyelv: Magyar  
Méret: 16 cm x 12 cm
ISBN:
Értesítőt kérek a kiadóról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Fülszöveg

A Templom egy misztériumjáték, mely a tökéletesedés tanának művészi interpretálása. Az emberi lélek fejlődésének tükörképe, melyben az intuicionális olvasó meglátja saját magát, azt, amit maga mögött hagyott és azon fejlődési lehetőségeket, melyek a végcél elérésére még előtte állanak.
Költői formában jeleníti meg azt a küzdelmes utat, mely az emberi8séget a Harmoniához vezeti, hogy az örök fény Templomában egyesüljön a nagy Építővel, mert felismerte a Lét magasztos célját: "Ki dolgozik Isten művén, Kigyul abban az Égi fény!"

Dr. Walter Klein

Dr. Walter Klein műveinek az Antikvarium.hu-n kapható vagy előjegyezhető listáját itt tekintheti meg: Dr. Walter Klein könyvek, művek
Megvásárolható példányok

Nincs megvásárolható példány
A könyv összes megrendelhető példánya elfogyott. Ha kívánja, előjegyezheti a könyvet, és amint a könyv egy újabb példánya elérhető lesz, értesítjük.

Előjegyzem