A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása

Egy szegény diák története

Szerző
Szeged
Kiadó: Engel Lajos
Kiadás helye: Szeged
Kiadás éve:
Kötés típusa: Könyvkötői kötés
Oldalszám: 88 oldal
Sorozatcím:
Kötetszám:
Nyelv: Magyar  
Méret: 16 cm x 11 cm
ISBN:
Megjegyzés: Nyomtatta Engel Lajos Könyvnyomdája.
Értesítőt kérek a kiadóról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Előszó

Az a kor, melyben ez a történet játszik, Magyarország legragyogóbb lapjain van lángoló betükkel fölirva. Azaz, hogy csak nagy vázlatot jegyeztek még föl róla a történetiról. Ma, amikor még él a... Tovább

Előszó

Az a kor, melyben ez a történet játszik, Magyarország legragyogóbb lapjain van lángoló betükkel fölirva. Azaz, hogy csak nagy vázlatot jegyeztek még föl róla a történetiról. Ma, amikor még él a szabadságharcot átélt nemzedék szellemi hagyománya, ennek a közszellemnek a hü képét kell az iróknak megrajzolniok, hogy belevéssék az utódok lelkületébe.
A szegény diák, akinek a történetét e lapokon irva találja az olvasó, sok hányattatáson ment keresztül és alakját rokonszenvessé teszi az iró szeretete, melylyel a regényes tárgyat feldolgozta. Vissza
Megvásárolható példányok

Nincs megvásárolható példány
A könyv összes megrendelhető példánya elfogyott. Ha kívánja, előjegyezheti a könyvet, és amint a könyv egy újabb példánya elérhető lesz, értesítjük.

Előjegyzem