1.113.949

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása

Egy város újabb titkai

Budapesti legendák, legendás budapestiek

Szerző
Szerkesztő
Lektor
Fotózta
Budapest
Kiadó: 21. Század Kiadó
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 270 oldal
Sorozatcím:
Kötetszám:
Nyelv: Magyar  
Méret: 22 cm x 18 cm
ISBN: 978-963-568-467-0
Megjegyzés: Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Értesítőt kérek a kiadóról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Előszó

Tovább

Előszó


Vissza

Fülszöveg


Mi köze a Kiscelli Múzeum épületének a Mágnás Elza gyilkossághoz? Milyen kripták rejtőznek a Ferenciek tere alatt? Miért tartott tyúkokat a zuglói villájában Rákosi Mátyás? Hol élt valójában Rejtő Jenő? A kötet választ ad ezekre a kérdésekre, valamint besétálunk segítségével a legnagyobb mágnások életébe és máig álló palotáikba. Kinézünk Csontváry műtermének tetőtéri ablakából, találkozunk Buda ókori, letűnt népével. Megismerjük Budapest titkait, amelyek gyakran végig ott voltak a szemeink előtt, de soha nem tudtuk megfejteni őket.
Az Egy város újabb titkai Kordos Szabolcs nagy sikerű, több utánnyomást megélt könyvének, az Egy város titkainak folytatása, amely újabb izgalmas titkokról lebbenti le a fátylat.
A gyönyörűen illusztrált kötet egyszerre oknyomozás, historikus pletykálkodás, és színes alakok forgataga. Képes történelemkönyv, és lenyűgöző, szórakoztató felderítőút fővárosunk megunhatatlan történetében.
Fülszöveg Kép

Tartalom


Vissza

Kordos Szabolcs

Kordos Szabolcs műveinek az Antikvarium.hu-n kapható vagy előjegyezhető listáját itt tekintheti meg: Kordos Szabolcs könyvek, művek
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Egy város újabb titkai Egy város újabb titkai Egy város újabb titkai
Állapot:
6.280 ,-Ft
31 pont kapható
Kosárba