1.118.325

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása
Új könyv

Emlékek börtönében

Szerző

Kiadó: General Press Kft.
Kiadás éve:
Oldalszám: 432 oldal
Nyelv:
Méret: 137 mm x 197 mm
ISBN: 9789634520818

Tartalom

Az ifjú Amos Decker sportkarrierje egyetlen pillanat alatt omlik össze: egy mérkőzésen kis híján az életét veszti egy balesetben. A szervezete sosem lesz már a régi, megváltozott agyműködése miatt ugyanis semmit sem felejt el, amit valaha érzékelt. Mivel mindent újra kell kezdenie, úgy dönt, tökéletes emlékezőtehetségét a rendőri munkában kamatoztatja, mégpedig nagy sikerrel.
Egy nap azonban vérbe fagyva találja a családját az otthonukban. Ettől kezdve halott felesége, kislánya és sógora képe lebeg kitörölhetetlenül a lelki szemei előtt. A bűntény felderítetlen marad, egészen addig, amíg a kisváros iskolájában történt sorozatgyilkosság és Decker személyes tragédiája között hasonlóságokra nem bukkannak. Amos megállíthatatlan hajszába kezd, hogy megtalálja a tettest. Honnan is sejthetné, egykor milyen közel is volt hozzá?

A bestsellerszerző új sorozatában is garantálja a tőle már megszokott akciódús, felkavaró cselekményt, pergő párbeszédeket és azt az állandó feszültséget, amellyel eléri, hogy a könyve letehetetlen legyen.



Krimiből túlkínálat van a piacon, ezért nehéz kiválasztani a legjobbakat. Most három olyan regényt ajánlunk, amiben nem fogtok csalódni. Lee Child izgalmas Jack Reacher történetekkel tér vissza. David Baldacci új sorozattal jelentkezik, Douglas Preston pedig sci-fi elemekkel vegyíti a zsánert.


Szabó Piroska, a General Press főszerkesztője mesélt az őszi újdonságaikról. Terítékre került David Baldacci, Nele Neuhaus és Lucinda Riley új regénye is.


Egy elme, amely mindent megjegyez. Minden apró történést, ami azóta a bizonyos baleset óta történt vele. Amos Decker, az Emlékek börtönében-könyvsorozat főszereplője hipermnéziában szenvedő nyomozó, aki családja gyilkosának nyomába ered.


Részlet David Baldacci azonos című regényéből, mely a General Press kiadó gondozásában jelent meg. Fordította: Nagy Nikoletta.


Tudom, hogy már több kötet is megjelent David Baldaccitól magyarul, valahogy mégis elkerültük eddig egymást. Nagy hiba volt…


A 30 éves General Press interjúsorozattal ünnepli fennállását. Ezúttal a kiadó munkatársai David Baldaccit, a John Puller- és Amos Decker-sorozat szerzőjét faggatták gyerekkora kedvenc olvasmányairól, filmadaptációkról és jótékonyságról.


David Baldacci legújabb könyvében John Puller újabb nyomozásba fog, ám hogy kiderítse az igazságot, gyermekkorának legszörnyűbb emlékeivel kell szembenéznie. Vajon miért tűnt el az anyja? Volt ebben szerepe az édesapjának? A történet első fejezetében egy különös bűnözőt ismerhetünk meg, akit tíz börtönben töltött év után feltételes szabadlábra helyeznek.


David Baldacci ügyvéd, író, forgatókönyvíró és egy olvasást népszerűsítő alapítvány elnöke. Virginiában nőtt fel, már gyerekkorától kezdve imádott olvasni. Olyan írók hatottak rá, mint Harper Lee, William Faulkner vagy Truman Capote. Könyvei 110 millió példányban keltek el világszerte. Több mint 30 regényt írt, amelyek 45 nyelven jelentek meg 80 országban. Mi az, ami megkülönbözteti őt a többi bestsellerszerzőtől? Leginkább az, hogy nagyon alapos kutatást végez könyvei megírása előtt. A kutatómunkát és az írást párhuzamosan végzi, olyan mélyrehatóan vizsgálja a történetek hátterét, mint egy oknyomozó újságíró. Órákat tölt az FBI és a Titkosszolgálat ügynökeivel, hogy a legapróbb részleteket is kidolgozza. Valójában az ügynökök keresik meg őt, hogy megosszák vele tapasztalataikat, tudva, hogy soha nem fedi fel a kilétüket.


A New York Times újságírója olvasmányairól faggatta Bill Clintont, az Egyesült Államok egykori elnökét, abból az aporpóból, hogy a világ egyik legnépszerűbb krimiírójával, James Pattersonnal közösen írt regényt.
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Emlékek börtönében

Olvasatlan példány

Állapot: Új
Nincs készleten
Kuponos kedvezmény ezen könyv esetében nem vehető igénybe.