Megjegyzés: Színes fotókkal illusztrálva.

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Előszó

A technológia a kulcs mindenhez, amit a Toyotánál megvalósítunk. Munkánk minden egyes aspektusa, legyen az akár közúti autókkal, emelővillás targoncákkal vagy Formula 1-es versenyzéssel... Tovább

Előszó

A technológia a kulcs mindenhez, amit a Toyotánál megvalósítunk. Munkánk minden egyes aspektusa, legyen az akár közúti autókkal, emelővillás targoncákkal vagy Formula 1-es versenyzéssel kapcsolatos, azt szolgálja, hogy a technológiai újítások csúcsán maradjunk. Be kell vallanom, kicsit csalódott voltam az F1 második idényében, a pályán elért eredményünkkel, bár úgy gondolom, a Panasonic Toyota Racing megmutatta, hogy az elkövetkezendő években a sportág egyik főszereplője lesz. Ebben az idényben a versenyek körülbelül 80%-ában a TF103-as versenyautónk az első tízben végzett, és gyakran futottunk pontszerző pozícióban a nagydíjak alatt. A bajnoki pontokat annak ellenére nehéz volt megszerezni, hogy a futamok előtt versenyképesnek bizonyultunk. Mi voltunk a leggyorsabbak a brazil GP szombat reggeli edzésén, az ötödik helyet ünnepelhettük az ausztráliai kvalifikációs edzésen, Monaco utcáin az első tízbe kvalifikáltuk magunkat, majd két héttel később a kanadai időmérő edzésen a hetedik és kilencedik helyet szereztük meg. A Nürburgringen a júniusi Európa Nagydíjon Olivier Panis pénteken és szombat reggel is az 1. pozíciót szerezte meg, ezek után a TF103-asok a hetedik és a tizedik helyre kvalifikálták magukat így egymás után másodszor került mindkét autónk az első tízbe a rajtrácson. Vissza