1.034.226

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Téli képaukció 1993.

A MOM Művelődési Házban 1993. december 17. péntek

Kiadó: Blitz Galéria
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 107 oldal
Sorozatcím: Blitz Galéria képaukció
Kötetszám: 3
Méret: 27 cm x 21 cm
Megjegyzés: Színes reprodukciókkal illusztrálva.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

Tisztelt vásárlónk!

Szeretettel köszöntjük mindnyájukat a Blitz Galéria harmadik, karácsonyi aukcióján. Örömmel közölhetjük Önökkel, hogy a második aukciónkon is csúcs árakat tudtunk elérni, azon vezető elv alapján, hogy a remekműveket csak az őket megillető, méltó áron szabad kalapács alá vinni. Hiszen pl. Scheber Hugó 800 000, Glatz Oszkár 850 000 Ft-os árai a maguk kategóriájában rekord áraknak számítanak.
Most is szeretnénk megtisztelni és megörvendeztetni Önöket azzal, hogy festészetünk legnagyobb és legjelentősebb mestereit vonultatjuk fel aukciónkon. Munkácsytól Szinyein át Czigány Dezső, Kondor Bélán keresztül egészen a kortárs festészetet reprezentáló Deim Pál, vagy Almássy Aladárig. A maga nemében szintén egyedülálló az a Nagybányát bemutató anyagunk, melyet Ferenczy, Hollósy, Réti, Ziffer, Perlrott Csaba, Jándi, Nagy Oszkár neve fémjelez, méghozzá jelentős, reprodukált képekkel.
Végezetül sikeres vásárlást, nagyon kellemes szórakozást, és Boldog Kellemes Karácsonyt... Tovább

Tisztelt vásárlónk!

Végezetül sikeres vásárlást, nagyon kellemes szórakozást, és Boldog Kellemes Karácsonyt kívánunk! Vissza
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Téli képaukció 1993. Téli képaukció 1993. Téli képaukció 1993. Téli képaukció 1993. Téli képaukció 1993. Téli képaukció 1993.

A borító enyhén kopott, töredezett. Néhány lapon bejegyzés és jelölés látható.

Állapot:
2.900 ,-Ft
23 pont kapható
Kosárba
konyv