1.127.707

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása
Új könyv
§!

Levelek az útról

Szerző

Kiadó: HELMA Kiadó
Kiadás éve:
Oldalszám: 112 oldal
Nyelv:
Méret:
ISBN: 9786151131138

Tartalom

Sokat mondó cím, mely rögtön kíváncsiságot ébreszt. Amint az Olvasó belemélyed a mondanivalóba, kibontakozik egy nagyon is valóságos világ. Valóban utazás, megannyi fájdalmas, tanulságos vagy éppen boldog tapasztalás és élmény... az életről.
Bizony, van az úgy, hogy küzdeni kell - és olykor minden téren. Mert valami más adott, és nem a támogató környezet. Egy olyan nő összegzését - ahogyan ő azt a levelei végén maga is megfogalmazza - láthatjuk magunk előtt, aki valami egészen páratlan személyiségvonásnak köszönheti mai tudását. Ez pedig magas és rendkívül fejlett intellektusa. Hogy őt magát idézzem a könyvből:
,,Csupa mosoly, csupa vidámság osztálytársnőm így fordult hozzám:
- Zsuzsa, te más vagy, mint mi. Másképp beszélsz, másképp gondolkodsz.
Ez olyan váratlan volt, hogy felelni sem tudtam, csak azt éreztem, hogy teljesen igaza van. Ettől fogva végigkísérte utamat az "okos" jelző. S amikor nem sokkal e felismerés után egy osztályfőnöki órán semmire sem becsült osztályfőnökünk megkérdezte, mi motivál abban, hogy ilyen jó tanuló legyek, gondolkodás nélkül rávágtam:
- Én várom el magamtól, senki más nem inspirál erre."

A könyvben található leveleiben megszólít minden, számára releváns embert maga körül. Miközben kíméletlen őszinteséggel vázolja fel hozzájuk fűződő viszonyát, ahogyan a családtagok egymáshoz kötődő kapcsolatát is, kibontakozik egy igen realista, ideálisnak nem igazán nevezhető, többgyerekes családi-, munkatársi- és szerelmi környezet, amelyben a szerző kristálytiszta, metsző őszinteséggel és önkritikával helyezi el saját magát.
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Levelek az útról

Olvasatlan példány

Állapot: Új
4.490 Ft
4.041 ,-Ft
Kosárba
A könyv árkötöttségi moratórium alá tartozik! Az 1997. évi CXL. törvény (Kult. tv.) 72/A. § - 72/G. § hatálya alá eső könyvek esetében a kiadói árhoz képest legfeljebb 10% kedvezmény adható. Ennek következtében a szállítási díj megállapításánál a kötet értékét sajnos nincs módunkban a kosárértékben figyelembe venni!
Kuponos kedvezmény ezen könyv esetében nem vehető igénybe.