1.034.171

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Magyar Aukciós Index 1997-2002. - CD-vel

Kiadó: Edition DUTKA
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 1.542 oldal
Sorozatcím: Magyar Aukciós Index
Méret: 20 cm x 14 cm
Megjegyzés: Eredeti védődobozban. CD-melléklettel.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

Az új Magyar Aukciós Index az utolsó öt évben a hazai és nemzetközi aukciókon kalapács alá került 1900 magyar művész alkotásáról számol be. Hivalkodás nélkül mondhatom, hogy a magyar képzőművészeti... Tovább

Az új Magyar Aukciós Index az utolsó öt évben a hazai és nemzetközi aukciókon kalapács alá került 1900 magyar művész alkotásáról számol be. Hivalkodás nélkül mondhatom, hogy a magyar képzőművészeti piac minden részvevőjének úgyszólván naponta használatos kézikönyve. A mintegy 24 000 képből álló adatbázist kiegészítettem néhány, az előttünk álló integrációs korszakban fontosnak vélt, műkereskedelmet segítő információval.
A XXI. század első éveiben emlékeznünk kell a 100 éves magyar műkereskedelem néhány követésre méltó egyéniségéről. Vissza

Előszó I
A Kulturális Örökségvédelmi Hivatal irodáinak címlistája III
Tájékoztató a műtárgyakkal kapcsolatos jogszabályokról IV
Az Európai Művészeti Galériák Egyesületeinek Szövetsége Etikai Kódexe XIV
Az Európai Művészeti Galériák Egyesületeinek Szövetsége tagjai XIX
Magyar Művészeti Galériák Országos Egyesülete XXI
A Műkereskedők és Régiségkereskedők Nemzetközi Szervezete alapelvei XXV
Magyar Műtárgy- és Régiségkereskedők Országos Szövetsége XXVII
Útmutató a könyv használatához, rövidítések jegyzéke XXXII
Névmutató XXXV
Aukciós Index 1
Kiegészítés K-1
A kötetben szereplő művészek É-1
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Magyar Aukciós Index 1997-2002. - CD-vel Magyar Aukciós Index 1997-2002. - CD-vel Magyar Aukciós Index 1997-2002. - CD-vel Magyar Aukciós Index 1997-2002. - CD-vel Magyar Aukciós Index 1997-2002. - CD-vel

A védődoboz enyhén sérült.

CD-melléklettel.

Állapot:
24.000 Ft
12.000 ,-Ft 50
60 pont kapható
Kosárba
konyv