A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása

Mézeskalácsok

"Itt a tükrös, nagy piros szív, ki ád csókot érte?..."

Szerző
Budapest
Kiadó: Pallas Stúdió
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Fűzött kemény papírkötés
Oldalszám: 111 oldal
Sorozatcím: Kézművesek nyomában
Kötetszám:
Nyelv: Magyar  
Méret: 16 cm x 17 cm
ISBN: 963-9702-70-5
Megjegyzés: Színes fotókkal illusztrálva.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Előszó

A kézművesmesterségeket bemutató kiadvány második kötetét nyújtom most át Önöknek. Az első a sorban a Grillázstorták című könyvem volt. Másodikként a - díszítési módban oly hasonló -... Tovább

Előszó

A kézművesmesterségeket bemutató kiadvány második kötetét nyújtom most át Önöknek. Az első a sorban a Grillázstorták című könyvem volt. Másodikként a - díszítési módban oly hasonló - mézeskalácsosokat kerestem meg. Az összegyűjtött anyag meggyőzött arról, hogy ezt a színes, szép, talán legősibb süteménykészítési módot átmentsük a jövő nemzedékei számára.
Az itt bemutatott készítők munkái mind arra érdemesek, hogy ország-világ elé tárjuk őket. A bemutatásra kerülő képanyag és a receptkülönlegességek talán mindig felkeltik egy-egy háziasszony, vagy a kreatív dolgok iránt érdeklődő figyelmét.
Ha ez így lesz, akkor a karácsonyok és más ünnepek táján egyre több fahéj illatú mézeskalács készül majd. Jóleső érzés tölt el, hogy kis könyvemmel ehhez én is hozzájárulok. Vissza

Fekete Józsefné Seres Emília

Fekete Józsefné Seres Emília műveinek az Antikvarium.hu-n kapható vagy előjegyezhető listáját itt tekintheti meg: Fekete Józsefné Seres Emília könyvek, művek
Megvásárolható példányok

Nincs megvásárolható példány
A könyv összes megrendelhető példánya elfogyott. Ha kívánja, előjegyezheti a könyvet, és amint a könyv egy újabb példánya elérhető lesz, értesítjük.

Előjegyzem