Azt mondják, a fénykép örökkévalóvá teszi a pillanatot.
Szerintem az album, a mappa a fénykép temetője. A zacskókban, fiókokban, fájlokban tárolt képek ezrei kinek mondanak valamit? Egyáltalán ki nézi meg? Húsz év múlva, amikor az egész fiók kiborul a földre, leszakad a polc, és talán nem a szemétbe kerül a sok színes papírvacak, esetleg valami ismét megelevenedhet. De ehhez kell az, aki nézi.
Egy pillantás a falra akasztott keretre, egy tárcából kicsúszott arcra, egy emlék, egy gondolat, a kép éledni kezd. A kép nem az a kétdimenziós papírfelület, amit kezünkben tartunk. Az csak az egykori valóság lenyomata, ami ismét valósággá válhat, ha nyitottan közelítünk hozzá.
A fénykép segít egy látványt felidézni, egy álmot tovább gondolni, egy emléket újraélni. A kép addig él, amíg bennünk él.
Ebben segítenek a fényképek.
Google, Facebook, Apple, Microsoft fiókkal való belépés/regisztráció eseténautomatikusan elfogadja az Általános Szerződési Feltételeket.
Elfelejtett jelszó
Kérjük, adja meg azonosítóját, és a hozzá tartozó email címet, hogy jelszavát elküldhessük Önnek!
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!
Azonosító név/E-mail cím* Azonosító és e-mail cím megegyező
E-mail cím*
(2009 március óta a regisztrált ügyfelek azonosító neve megegyezik az email címmel)
Ha az azonosítóját sem tudja megadni, kérjük, hívja az ügyfélszolgálati vonalat:
+36-62-452-833
1
2
3
Regisztráció
Regisztráció
Regisztrációja sikeresen megtörtént.
Megadott e-mail címére megerősítő e-mailt küldtünk. Ahhoz, hogy a regisztrációja véglegesedjen, és le tudja adni rendeléseit, kérjük, kattintson a levélben található linkre. A megerősítő link a kiküldéstől számított 48 óráig érvényes, ezután a regisztrációs adatok törlésre kerülnek.
Kérjük, jelölje meg az érdeklődési körébe tartozó témaköröket!
Regisztráció
Az ön által megjelölt témakörök:
Temakor_1
Beállíthatja, hogy emailben értesítőt kapjon az újonnan beérkezett példányokról a bejelölt témaköröknek megfelelően.
Beállított értesítőit belépés után bármikor módosíthatja az Értesítő menüpont alatt:
létrehozhat új témaköri értesítőt
inaktiválhatja értesítőjét, ha éppen nem kíván a megadott témában értesítőt kapni
törölheti véglegesen az adott értesítőjét
szerkesztheti jelenlegi értesítőjét, ha még részletesebben szeretné megadni mi érdekli.
Az Ön választása alapján naponta vagy 3 naponta kap tőlünk emailt a beállított értesítőjéről.