1.131.869

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig
Ginop popup ablak bezárása

Orvosi intelmek

Szerző
Grafikus
Kiadó:
Kiadás helye: Makó
Kiadás éve:
Kötés típusa: Varrott papírkötés
Oldalszám: 46 oldal
Sorozatcím:
Kötetszám:
Nyelv: Magyar  
Méret: 18 cm x 10 cm
ISBN:
Megjegyzés: Második, bővített kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája, Gyoma. Sorszámozott.

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról

Előszó

Részlet:
"Vatibus ez Medicis
unus Apollo Favet. Költőhöz és orvoshoz egyaránt kegyes Apollo, - mondja a latin közmondás. Úgy látszik, ezért hal meg szegényen a legtöbb költő és orvos. Nincs és... Tovább

Előszó

Részlet:
"Vatibus ez Medicis
unus Apollo Favet. Költőhöz és orvoshoz egyaránt kegyes Apollo, - mondja a latin közmondás. Úgy látszik, ezért hal meg szegényen a legtöbb költő és orvos. Nincs és nem marad utánunk semmi, legfeljebb beszélnek még rólunk az emberek néhány napig halálunk után..."
Betegtelen, üres rendelőóráimon, vagy ha a kórházba bandukolok, avagy ha éjjel nem volt kegyes hozzám Morpheus, - nehány gondolatot írtam le és ezeket adom át most új formában, kissé kibővítve kollégáimnak, jóbrátaimnak - nem örökségül vagy ajándékul, hanem csak azért, hogy hátha bennök is sikerülne hasonló gondolatokat, érzéseket ébresztenem. Vissza

Diósszilágyi Sámuel

Diósszilágyi Sámuel műveinek az Antikvarium.hu-n kapható vagy előjegyezhető listáját itt tekintheti meg: Diósszilágyi Sámuel könyvek, művek
Megvásárolható példányok

Nincs megvásárolható példány
A könyv összes megrendelhető példánya elfogyott. Ha kívánja, előjegyezheti a könyvet, és amint a könyv egy újabb példánya elérhető lesz, értesítjük.

Előjegyzem