1.029.839

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Nagyházi Galéria és Aukciósház 24. árverés

Árverés: 1998. június 16./Kiállítás 1998. június 8. hétfőtől június 12. péntekig - Régi mesterek és 19. századi festmények árverése

Kiadó: Nagyházi Galéria és Aukciósház
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 38 oldal
Sorozatcím: Nagyházi Galéria és Aukciósház Árverés
Kötetszám: 24
Méret: 28 cm x 21 cm
Megjegyzés: Katalógus. Színes fotókkal, reprodukciókkal.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

Árverési feltételek
1. A Nagyházi Galéria mint árverési ház az árverést - az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő - szervezi, rendezi és vezeti. Az árvereztetők által átadott... Tovább

Árverési feltételek
1. A Nagyházi Galéria mint árverési ház az árverést - az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő - szervezi, rendezi és vezeti. Az árvereztetők által átadott tételek a katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltásra úgy, hogy az árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát valamint kikiáltási árát élő szóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat.
2. A tárgy tulajdonjogát az árvereztetőtől leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi, kivéve, ha a katalógusban jelzett VÉDETT tárgy esetében az 1997. évi CXL. Tv.-ben biztosított elővásárlási jogát a magyar állam érvényesíti.
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Nagyházi Galéria és Aukciósház 24. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 24. árverés

A címlapon tulajdonosi bejegyzés látható.

Állapot:
1.840 Ft
920 ,-Ft 50
8 pont kapható
Kosárba
Állapotfotók
Nagyházi Galéria és Aukciósház 24. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 24. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 24. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 24. árverés
Állapot:
1.840 ,-Ft
17 pont kapható
Kosárba
konyv