1.029.884

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Nagyházi Galéria és Aukciósház 26. árverés

1998. október 6. - Régi mesterek és 19. századi festmények árverése

Kiadó: Nagyházi Galéria és Aukciósház
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 80 oldal
Sorozatcím: Nagyházi Galéria és Aukciósház Árverés
Kötetszám: 26
Méret: 28 cm x 21 cm
Megjegyzés: Árverési katalógus. Színes fotókkal, reprodukciókkal.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

Árverési feltételek
1. A Nagyházi Galéria mint árverési ház az árverést - az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő - szervezi, rendezi és vezeti. Az árvereztetők által átadott... Tovább

Árverési feltételek
1. A Nagyházi Galéria mint árverési ház az árverést - az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő - szervezi, rendezi és vezeti. Az árvereztetők által átadott tételek a katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltásra úgy, hogy az árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát valamint kikiáltási árát élő szóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat.
2. A tárgy tulajdonjogát az árvereztetőtől leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi, kivéve, ha a katalógusban jelzett VÉDETT tárgy esetében az 1997. évi CXL. Tv.-ben biztosított elővásárlási jogát a magyar állam érvényesíti.
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Nagyházi Galéria és Aukciósház 26. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 26. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 26. árverés
Állapot:
2.480 Ft
1.240 ,-Ft 50
11 pont kapható
Kosárba
Állapotfotók
Nagyházi Galéria és Aukciósház 26. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 26. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 26. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 26. árverés Nagyházi Galéria és Aukciósház 26. árverés

A borító enyhén foltos.

Állapot:
2.480 ,-Ft
22 pont kapható
Kosárba
konyv