1.031.459

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Ex Libris Antikvárium 58. aukciója

Antikvár könyvek árverése - 2017.március 24.-én 17 órai kezdettel/FISE (Fiatal Iparművészek Stúdiója Egyesület) Bp. V. ker. Kálmán I. u. 16. az antikvárium mellett.

Kiadó: Ex-Libris Antikvárium
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Tűzött kötés
Oldalszám: 32 oldal
Sorozatcím: Ex Libris Antikvárium aukciója
Kötetszám: 58
Méret: 26 cm x 21 cm
Megjegyzés: Árverési katalógus.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Ex Libris Antikvárium 58. aukciója Ex Libris Antikvárium 58. aukciója Ex Libris Antikvárium 58. aukciója Ex Libris Antikvárium 58. aukciója Ex Libris Antikvárium 58. aukciója Ex Libris Antikvárium 58. aukciója Ex Libris Antikvárium 58. aukciója

A borító enyhén kopott, töredezett. Több lapon jelölés, aláhúzás látható.

Állapot: Sérült
940 Ft
750 ,-Ft 20
6 pont kapható
Kosárba
Állapotfotók
Állapot:
940 ,-Ft
8 pont kapható
Kosárba
konyv