1.031.304

kiadvánnyal nyújtjuk Magyarország legnagyobb antikvár könyv-kínálatát

A kosaram
0
MÉG
5000 Ft
a(z) 5000Ft-os
szállítási
értékhatárig

Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés

2006. december 9.

Kiadó: Villás Galéria
Kiadás helye: Budapest
Kiadás éve:
Kötés típusa: Ragasztott papírkötés
Oldalszám: 157 oldal
Sorozatcím: Villás Galéria és Aukciósház festmény- és műtárgyárverés
Kötetszám: 23
Méret: 29 cm x 21 cm
Megjegyzés: Színes fotókkal, reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelvű árverési feltételekkel. További grafikusok a kötetben. Árverési katalógus.
Értesítőt kérek a kiadóról
Értesítőt kérek a sorozatról

A beállítást mentettük,
naponta értesítjük a beérkező friss
kiadványokról
A beállítást mentettük,
kiadványokról

Árverési feltételek

1. A Villás Galéria mint árverési ház árverést - az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő - szervezi, rendezi és vezeti. Az árvereztetők által átadott tételek... Tovább

Árverési feltételek

1. A Villás Galéria mint árverési ház árverést - az árvereztetők megbízásából mint kereskedelmi képviselő - szervezi, rendezi és vezeti. Az árvereztetők által átadott tételek a katalógus sorrendjében kerülnek kikiáltása úgy, hogy árverésvezető a sorra kerülő tárgy katalógusszámát, valamint kikiáltási árát élőszóval kihirdeti, amire a venni szándékozók kézfeltartással teszik meg ajánlatukat.
2. A tárgy tulajdonjogát az árvereztetőtől leütéssel az az árverési vevő szerzi meg, aki a legnagyobb árajánlatot teszi, kivéve, ha a katalógusban jelzett VÉDETT tárgy esetében az 1993. évi 9. sz. Tvr.-ben biztosított elővásárlási jogát magyar múzeum érvényesíti. Vissza
Megvásárolható példányok
Állapotfotók
Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés

A lapélek enyhén foltosak.

Állapot:
2.480 Ft
1.240 ,-Ft 50
10 pont kapható
Kosárba
Állapotfotók
Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés Villás Galéria és Aukciósház 23. Festmény- és műtárgyárverés
Állapot:
2.480 ,-Ft
20 pont kapható
Kosárba
konyv