Csiszolt türkizkék jelzett üveg tál 20. század közepe

Méret: 10 cm x 17 cm

10x17 cm

Hibátlan állapotú, fújt és kézzel formázott valamint csiszolt kerek üveg tál a 20. század közepéből. Vastagfalú üvegből készült tömör hatású, nagysúlyú üveg tál türkizkék színben. Alsó sima felületét csiszolt peremrész keretezi, amelynek széles és vastag üvegrétegében geometrikus alakú csiszolások láthatóak. A gyűrűszerűen körbefutó mintázat homorú, egymással szembe állított háromszög alakú dekorral díszített. Az üveg tál élénk színén gyönyörűen érvényesül ez a minta, amely különleges optikai hatást kelt. Talpa lapra csiszolt, rajta gravírozott szignó és évszám látható.
024

Kikiáltási ár:
24.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
24.500 Ft Licitek száma: 2