Peacock, John: Nagy kosztümös könyv

Képes divattörténet az ókortól napjainkig több mint ezer színes képpel

John Peacock
Zalka Miklós
Székely Levente
Vörös András
Déri Zsuzsanna
Littoria Könyvkiadó Kft. (Budapest) ,
Vászon , 223 oldal
Méret: 29 cm x 21 cm
ISBN: 963-7854-15-0
2022-01-23 20:00

A védőborító enyhén kopott és karcolásnyom látható rajta.

Előszó7
Kosztümök9
Az ókori civilizácik
Ábrák9
Leírások25
A középkor
Ábrák33
Leírások49
A reneszánsz
Ábrák57
Leírások73
A tizenhatodik század
Ábrák81
Leírások97
A tizenhetedik század
Ábrák105
Leírások121
A tizennyolcadik század
Ábrák129
Leírások145
A tizenkilencedik század
Ábrák153
Leírások169
A huszadik század
Ábrák177
Leírások201
Kifejezések képes magyarázata213
Irodalomjegyzék
309

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
15.000 Ft Licitek száma: 51