Bartos Erika: Megmondalak!

Bartos Erika
Alexandra Kiadó (Pécs) ,
Fűzött kemény papírkötés , 257 oldal
Sorozatcím: Anna, Peti és Gergő
Méret: 21 cm x 21 cm
ISBN: 978-963-370-783-8
2021-11-21 20:00

A borító enyhén kopott, sérült. A címlapon tulajdonosi bejegyzés látható.

Időnként minden madzagon támad egy kis gubanc. És minden családban támad egy kis gubanc. Vagy egy nagyobb. Vagy egy közepes. Pedig kezdetben a legtöbb madzag egyenes. és a legtöbb család tagjai... Tovább

Időnként minden madzagon támad egy kis gubanc. És minden családban támad egy kis gubanc. Vagy egy nagyobb. Vagy egy közepes. Pedig kezdetben a legtöbb madzag egyenes. és a legtöbb család tagjai szeretik egymást. Rejtély, honnan jön mégis a gubanc. Bizony jön és támad, és akkor aztán lesz fogak csikorgatása és vicsorgatása. Meg könnyek kicsorgatása.
Bartos Erika nagy érdeme, hogy a begubancolódott madzagot, akarom mondani családot, akarom mondani helyzetet mindig kedvesen, leleményesen, derűsen oldja meg. Úgyhogy öröm ebben a családban lenni. Még a cserepadon, olvasónak is. Vissza

Add ide! 5
Nem játszom veled! 21
Ne csúfolj! 37
Ne utánozz! 51
Nem én voltam! 67
Mesélj nekünk is! 81
Világgá megyek! 93
Csend legyen! 111
Csináljunk semmit! 125
Megmondalak! 143
Menjünk már! 157
Bibibííííí! 173
Fúúúúúj! 185
Indulunk! 201
Győztem! 217
Elég volt! 235 Vissza
030

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
7.500 Ft Licitek száma: 23