Aleister Crowley...
Egy mocskos önimádó szemétláda, kimagasló hatalmas sötét elme, megátalkodott géniusz. A múlt század leghatalmasabb mágusa.
Aleister Crowley...
A zsigereimben érzem, gyűlölöm őt! Aki halála után is ilyen heves érzelmeket képes kiváltani valakiből, annak tudása és karizmája mindenképpen figyelemre méltó. Az biztos, hogy lehet Crowley-t gyűlölni vagy lehet őt bálványozni, de semmibe venni őt senki sem képes, aki érdeklődéssel olvassa a mágiáról, a természetfelettiről szóló könyveket és grimoire-okat.
Elképesztő, ahogy elszabadult fenevadként rázta le magáról az erkölcs, a társadalmi elvárások, a kozmikus törvények és a józan ész láncait. Hatalma magával ragad: felemel, kifordít, leránt, megfojt és kibelez...
Ez a könyv mindenki számára varázslatos olvasmány: azok számára, akik a sötétségbe vezető utat járják, és mindazoknak is, akik a fény felé töredekednek. Az előbbiek előtt régóta nem titok, hogy miért, viszont az utóbbiakat olyan tudással és tudás ellen vértezheti fel, amit sikerrel használhatnak céljaik eléréséhez. A műben felhalmozott ismeretekről az időszámításunk előtt 400 évvel élt híres filozófus és stratéga szavai jutnak eszembe: "Tartsd a barátaid közel magadhoz, de az ellenségeidet tartsd még közelebb." Marcus Merldion